Rekreace

Lesní bouda svým klientům nabízí ubytování s polopenzí, plnou penzí nebo dle jejich speciálních požadavků. Rodinné prostředí a individuální přístup ke každému jsou naší předností.

Hostům je k dispozici celkem 18 pokojů ve čtyřech kategoriích - pokoje kat. A, pokoje kat. B (standardní pokoje), pokoje kat. C (standardní pokoje s palandami) a pokoje pro větší skupiny, kat. D. Dvou až čtyřlůžkové pokoje kat. A jsou vybaveny vlastní sprchou a sociálním zařízením. Dvou až třílůžkové standardní pokoje jsou vybaveny válendami, umývacím koutkem s teplou a studenou vodou a sociálním zařízením na patře. Pokoje pro tři až pět osob jsou vybaveny válendami a palandami, umývacím koutkem s teplou a studenou vodou a sociálním zařízením na patře. Pokoje pro skupiny mají devět lůžek, umývací koutek s teplou a studenou vodou a sociální zařízení na patře. Kapacita Lesní boudy je až 71 osob.

Stravování probíhá formou polopenze či plné penze. V případě zájmu je možno přiobjednat tzv. gurmánské menu. Snídaně jsou servírovány formou bohatých švédských stolů. Oběd a večeře jsou servírovány dle jednotného menu. Po domluvě je možno připravit jakoukoliv speciální dietu.

pokoje   schodiště

Kategorie pokojů:

apartmá  

"Kat. A" - 3 až 4 lůžkové pokoje s vlastním sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Lůžka jsou řešena jako válendy, rozkládací lůžka nebo palandy.


"Standardní pokoj, kat. B" - 2 až 3 lůžkové pokoje s toaletním koutem (umyvadlo s teplou a studenou vodou). Lůžka jsou řešena jako válendy. Sprchy a WC jsou na patře.


apartmá  

"Palandový pokoj, kat. C" - 3 až 5 lůžkové pokoje s toaletním koutem (umyvadlo s teplou a studenou vodou). Lůžka jsou řešena jako válendy a postele s palandami. Sprchy a WC jsou na patře.


"Finský pokoj, kat. D" - 8 až 9 lůžkové pokoje s toaletním koutem (umyvadlo s teplou a studenou vodou). Lůžka jsou řešena jako válendy a postele s palandami. Sprchy a WC jsou na patře.

 
 
Informace a rezervace:
Lesní bouda, Pec pod Sněžkou
Poštovní adresa: Černý Důl 187, 543 44, okr Trutnov
mobil (rezervace) 8:00 - 20:00 (+420) 736 678 302,
tel. fax: (+420) 499 896 343,
e-mail: info@lesnibouda.cz
Provozuje: Hast, spol. s r.o., Opletalova 45, 110 00 Praha 1

Kudyznudy.cz - tipy na výlet
  GDPR
 
cz de Zpět na úvodní stranu